Množstevná zľava
Drôtený kôš, stohovateľný, dxšxv: 515x405x300 mm, malá oka 25x28 mm
kód: 111679
79,10 € bez DPH
97,29 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
67,20 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 189
Popis
- flexibilné skladovanie a doprava
- poriadok a prehľad v sklade
- vysoká nosnosť
- žiarovo zinkované
Z oceľového drôtu, pozinkované, každé prekrížené miesto je bodovo zvárané. Spodné rámy z T-profilu umožňujú stohovanie.
Sklopné rukoväte.
Parametre
| veľkosť ôk bočnej steny | 25 x 28 mm |
| veľkosť ôk mriežky dna | 25 x 25 mm |
| hmotnosť | 6,9 kg |
| nosnosť | 70 kg |
| stohovacia nosnosť | 420 kg |
| vnútorna výška | 270 mm |
| vonkajšia dĺžka | 515 mm |
| vonkajšia šírka | 405 mm |
| vonkajšia výška | 300 mm |







