Množstevná zľava
Drôtený kôš, stohovateľný, dxšxv: 465x365x240 mm, veľká oka 22x50 mm
kód: 111678
60,10 € bez DPH
73,92 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
51,00 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 189
Popis
- flexibilné skladovanie a doprava
- poriadok a prehľad v sklade
- vysoká nosnosť
- žiarovo zinkované
Z oceľového drôtu, pozinkované, každé prekrížené miesto je bodovo zvárané. Spodné rámy z T-profilu umožňujú stohovanie.
Sklopné rukoväte.
Parametre
| veľkosť ôk bočnej steny | 22 x 50 mm |
| veľkosť ôk mriežky dna | 25 x 25 mm |
| hmotnosť | 5,6 kg |
| nosnosť | 40 kg |
| stohovacia nosnosť | 240 kg |
| vnútorna výška | 210 mm |
| vonkajšia dĺžka | 465 mm |
| vonkajšia šírka | 365 mm |
| vonkajšia výška | 240 mm |







