Rudla VARIOfit na pneumatiky, nosnosť 200 kg, výška 1165 mm, kolieska z plnej gumy


Popis
- na prepravu pneumatík s priemerom 540–820 mm
- vybavená pákovým systémom s plynovými piestami pre nastavenie spodných držiakov (otvorenie čeľustí a zovretie na rozmer prepravovaných pneumatík)
- konštrukcia z oceľových trubiek
- vbeľké madlo pokryté mäkkým plastom pre ľahké vedenie
- vďaka špeciálnemu vytvarovaniu osi kolies sa ťažisko bremena nachádza bližšie stredu koliesok a tým sa uľahčuje nadvihnutie pneumatík
- konštrukcia lakovaná práškovou farbou v kombinácii modrá RAL5010 a červená RAL3020
- kolesá s kvalitnými guličkovými ložiskami
Na konštrukciu poskytujeme štandardnú záruku 3 roky, na opotrebiteľné diely ako plynové piesty, pneumatiky je záruka 12 mesiacov.
- obruče z plnej gumy 260x65 mm
- kolesá na špeciálnom plastovom disku s guličkovými ložiskami a krytom disku
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| hmotnosť | 21 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| hĺbka | 660 mm |
| vonkajšia šírka | 705 mm |
| výška celkom | 1165 mm |












