Veľký prepravník z polyetylénu, s vekom, uzamykateľný, plné steny, 1200x800x790 mm, na nohách

Popis
- ISO a EUR rozmery
- stohovatelné
- prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov
- vhodné pro styk s potravinami
- nie sú vhdodné pre skladovanie tekutin
- optimalizované rozmery umožňujú maximálne využitie ložného priestoru prepravných prostriedkov a skladových priestorov
- prepravníky sú vyrobené z vysokotlakého polyetylénu HD-PE, odolného nárazom a atmosferickým podmienkám
Prepravníky dodávame v prevedení na štyroch nohách, na ližinách pre použitie v paletových regáloch alebo pojazdné na štyroch otočných kladkách (pr. 100 mm).
Prepravníky bez kolečiek ide i s víkom stohovať. Štandartne vo farbe šedej.
- steny a dno prepravníkov sú plné
- dodáváme v provedení s víkem a uzamykacím systémem
speciální závěsné panty: 2 v zadní části, 1 vpředu, vratane visacího zámku
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| podstavec | no nohách |
| prevedenie | plné steny a dno |
| hmotnosť | 31 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| stohovacia nosnosť | 3750 kg |
| objem | 535 l |
| vnútorná dĺžka | 1110 mm |
| vnútorna šírka | 710 mm |
| vnútorna výška | 610 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1200 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| vonkajšia výška | 820 mm |










