Množstevná zľava
Nástenný popolník z hliníku, válcový, šikmý, výška 480 mm
kód: 111135
73,80 € bez DPH
90,77 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
66,40 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 492
Popis
- praktické vyprázdňovanie
- na vnútorné i vonkajšie použitie
Vyrobené z lešteného hliníku pre použitie na verejných miestach. Praktické vyprázdňovanie otvorením spodnej klapky trojhranným kľúčom. Kľúč a skrutky pre priskrutkovanie k stene sú súčasťou dodávky.
Parametre
| konštrukčný materiál | hliník |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 2 l |
| hĺbka | 108 mm |
| šírka | 80 mm |
| výška | 480 mm |







