Plastový kôš s nožným pedálom, objem 50 litrov, biely
kód: 111128
EAN: 5908248110053
68,20 € bez DPH
83,89 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
61,30 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 429
Popis
- vyrobené z bieleho hladkého plastu
- s nožným pedálom
- vybavené vyberateľnou plastovou nádobou
- možnosť použitia jednorazových vreciek na odpadky
Parametre
| farba | biela ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | plast |
| objem | 50 l |
| hĺbka | 445 mm |
| šírka | 350 mm |
| výška | 685 mm |




