Plastový kôš s nožným pedálom, objem 28 litrov, biely
kód: 111127
EAN: 5908248110046
60,90 € bez DPH
74,91 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
54,80 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 8 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 429
Popis
- vyrobené z bieleho hladkého plastu
- s nožným pedálom
- vybavené vyberateľnou plastovou nádobou
- možnosť použitia jednorazových vreciek na odpadky
Vyrobené z bieleho hladkého plastu, vybavené vyberateľnou plastovou nádobou, možnosť použitia jednorazových vreciek na odpadky.
Parametre
| farba | biela ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | plast |
| objem | 28 l |
| hĺbka | 325 mm |
| šírka | 375 mm |
| výška | 520 mm |




