Skriňa na chemikálie so zvýšenou ohňovzdornosťou, dvojplášťová, v x š x h: 1990x1000x450 mm, komín 75 mm


Popis
- dvojplášťové steny a dvere s vnútornou izoláciou
- vnútorná odvetrávacia stúpačka
krine sú určené na uskladnenie olejov, farieb a iných tekutín ohrozujúcich životné prostredie. Teleso a dvere sú zvarené zo zdvojeného plechu s hr. 1,0 mm, vnútorný priestor je vyplnený nehorľavou minerálnou vlnou, ktorá tvorí ochranu pred ohňom.
Dvere sú zapustené, s dvojbodovým zatváracím systémom, drážka medzi dverami a korpusom je utesnená špeciálnou nehorľavou páskou. V zadnom rohu skrine je umiestnená odvetrávacia stúpačka s dvomi nastaviteľnými prieduchovými koncovkami. Komínom na strope skrine s pr. 75 mm je možné napojiť stúpačku na ventilačný systém.
Skriňa je vybavená prestaviteľnými plechovými policami – vaničkami s objemom 8 l a nosnosťou 50 kg.
Celá konštrukcia práškovo lakovaná vo farbe svetlosivej RAL7035.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 120 kg |
| nosnosť korpusu | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| počet políc | 5 ks |
| hĺbka | 450 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 1990 mm |










