Súprava 3 nádob na triedenie odpadu, klapka žltá+modrá+zelená (plasty/papier/sklo), vnútorná pozinkovaná nádoba - objem 3x80 l

Popis
- s pozinkovanou vnútornou nádobou
- rôznofarebné vhadzovacie klapky
Vyrobené z oceľového plechu a lakované práškovým lakom vo farbe svetlosivej RAL7035. Šikmá strieška zabraňuje hromadeniu odpadkov na nádobe. Samozatváracie klapky obmedzujú šírenie zápachu z odpadkov a esteticky uzatvárajú celú nádobu: klapky dodávame v rôznych farbách podľa druhu triedeného odpadu. Nádoby umožňujú zber odpadu do pozinkovaných plechových nádob s rozmermi 700 × 300 × 400 mm. Prístup k nádobe je veľmi pohodlný cez čelné krídlové dvere zatvárané otáčacou závorou s možnosťou uzatvorenia visacou zámkou.
Pre lepšiu orientáciu je možné nalepiť na dvere farebný piktogram. Samolepiaca etiketa s piktogramom je súčasťou dodávky.
Pre jednoduchšie vyprázdnenie a udržanie čistoty odporúčame do nádoby vložiť igelitové vrece 100 – 120 l.
Parametre
| farba | žltá, modrá, zelená ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | pozink |
| objem | 80 l |
| hĺbka | 450 mm |
| šírka | 1065 mm |
| výška | 1072 mm |











