Zosilnená skriňa so schránkami na osobné veci - 5x6 schránok, v x š x h: 930x930x200 mm, farba šedá RAL7035
kód: 110915

1 027,00 € bez DPH
1 263,21 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 584
Popis
- spevnená konštrukcia z plechu hrúbky 2 mm
- vhodné pre uloženie osobných hodnotných predmetov ako doklady, mobily, mp3, fotoaparáty atď.
- rozmer dvierok 150x120 mm, cylindrický jednobodový zámok s dvomi kľúčmi
- dno každej schránky vyložené tenkým filcom chrániacim uložené predmety pred poškriabaním
- v zadnej stene otvory pre ukotvenie k stene
- štandardne lakované práškovým lakom vo farbe svetlo šedej RAL7035
V ponuke máme rôzne farby, ktoré sú na vyžiadanie. Prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 84 kg |
| počet schránok | 30 ks |
| počet schránok v stľpci | 6 ks |
| hĺbka | 200 mm |
| šírka | 930 mm |
| výška | 930 mm |












