Množstevná zľava
Ohradová paleta, kovová, vodotesná, 1200x800 mm, 1500 kg, s ližinami, farba sivá RAL7005
kód: 110826
494,00 € bez DPH
607,62 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
444,00 €
pre 11 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (42 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 210
Popis
Na sběr materiálov a zásob, vodotesné.
- stohovateľné až 7-krát
- vodotesne zváraná konštrukcia z oceľového plechu
- hladké dno a bočné steny s horným celoobvodovým zosilneným okrajom
- vhodné na manipuláciu paletovým vozíkom (podjazdová výška 100 mm) alebo žeriavom – rohové stĺpiky so žeriavovými okami
- štandardne lakované syntetickým lakom
Parametre
| bočné steny | plné |
| farba | šedá RAL7005 ![]() |
| podstavec | na ližinách |
| hmotnosť | 87 kg |
| nosnosť | 1500 kg |
| stohovateľnosť | 7 ks |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1240 mm |
| vonkajšia šírka | 840 mm |
| výška | 620 mm |
| výška stohovacie | 556 mm |










