Množstevná zľava
Ohradová paleta, kovová, profesionálna, 1200x800 mm, 1500 kg, 1 bočná stena sklopná, na nohách, farba modrá RAL5010
kód: 110809
358,00 € bez DPH
440,34 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
322,00 €
pre 11 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (42 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 208
Popis
- robustná zváraná konštrukcia z oceľového plechu s vrubami, ktoré zaručujú tuhosť a vysokú nosnosť paliet
- 1 bočná pozdĺžna stena je v polovici sklopná
- bočné steny s horným celoobvodovým, zosilneným okrajom
- palety sú stohovateľné
- vhodné pre manipuláciu paletovým vozíkom (podjazdová výška 100 mm) alebo žeriavom - rohové stĺpiky so žeriavovými okami
- štandardne lakované syntetickým lakom
Konštrukčné prvky:
stĺpiky - plech 3,0 mm
podlaha - plech 2,0 mm
bočné steny - plech 1,5 mm
Parametre
| bočné steny | plné, jedna stena sklopná |
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| podstavec | no nohách |
| hmotnosť | 64 kg |
| nosnosť | 1500 kg |
| stohovateľnosť | 11 ks |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1240 mm |
| vonkajšia šírka | 840 mm |








