Množstevná zľava
Etážový vozík VARIOfit so šikmými policami, pozinkovaný, 2 police, 1355 x 550 mm, nosnosť 250 kg
kód: 110775
EAN: 4035694010369

452,00 € bez DPH
555,96 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
406,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 56
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a priskrutkovaných čelných stien z oceľových rúrok
- police sú závesné vodorovne alebo šikmo so sklonom 15° v rastri 120 mm, posadené do uholníkových profilov s výškou okraja 15 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami, obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- celá konštrukcia pozinkovaná
- ložné plochy s pozinkovanou drôtenou mriežkou 50x50 mm
Parametre
| konštrukčný materiál | pozink |
| ložná plocha d x š | 1320 x 535 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1300 x 500 |
| hmotnosť | 47 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1510 mm |
| vonkajšia šírka | 550 mm |
| výška celkom | 1235 mm |
Dokumenty
názov
Varianty produktu
názov
kód
ložná plocha d x š
velikost vozikov
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
110779
1320 x 535 mm
1300 x 500
59,5 kg
537,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
110781
1355 x 550 mm
1500 x 600
71 kg
639,00 €
na zákazku (15 prac. dní)









