Množstevná zľava
Regálový vozík VARIOfit s nosnými ramenami, dvojstranný, 16 ramien, šírka 540-1700 mm
kód: 110768
EAN: 4035694011175

537,00 € bez DPH
660,51 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
483,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 63
Popis
- oceľová zváraná konštrukcia s plynule nastaviteľnou šírkou vozíka a plynule nastaviteľnou výškou nosných ramien, zarovnanie pomocou stupnice
- povrchová úprava práškovým lakom RAL5010 nebo RAL7016
- štyri otočné kolieska s sivými obručami (sivá guma nešpinia podlahu) na guľkových ložiskách
- z toho dve kolieska s brzdou a ochranou pre nohy VARIOfit® a jedno otočné s aretáciu smeru
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| prevedenie | dvojstranný |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1700 x 800 |
| hmotnosť | 59 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| nosnosť ramena | 20 kg |
| počet nosných ramien | 16 ks |
| počet poschodí | 5 ks |
| počet stojín | 2 ks |
| hĺbka | 830 mm |
| priemer kolieska | 160 mm |
| šírka max. | 1700 mm |
| šírka min. | 540 mm |
| výška celkom | 1800 mm |
















