Množstevná zľava
Zasúvací plošinový vozík VARIOfit na dlhé predmety, 880 x 447 mm, nosnosť 400 kg
kód: 110757
EAN: 4035694008595

337,00 € bez DPH
414,51 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
320,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 15
Popis
- pre úsporu miesta je možné vozíky do seba zasúvať
- nosný rám zvarený z oceľových trubiek, lakovaných práškovou modrou farbou RAL5010
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu, otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit®
- naklápacia ložná plocha z vodovzdornej preglejky s protišmykovou povrchovou úpravou v ráme z oceľovej trubky
Parametre
| ložná plocha d x š | 880 x 445 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 29 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vnútorna šírka | 640 mm |
| vonkajšia dĺžka | 950 mm |
| vonkajšia výška | 955 mm |







