Množstevná zľava
Etážový vozík VARIOfit so šikmými policami, 2 police, 1650 x 650 mm, nosnosť 400 kg
kód: 110753
EAN: 4035694001008

412,00 € bez DPH
506,76 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
370,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 56
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a priskrutkovaných čelných stien z oceľových rúrok
- police sú závesné vodorovne alebo šikmo so sklonom 15° v rastri 120 mm, posadené do uholníkových profilov s výškou okraja 15 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami, obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- celá konštrukcia práškovo lakovaná
- ložné plochy z desky MDF s dekorem
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 1650 x 650 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1600 x 600 |
| hmotnosť | 64,5 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1805 mm |
| vonkajšia šírka | 650 mm |
| výška celkom | 1275 mm |
Dokumenty
názov










