Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit so 4 nízkymi výsuvnými bočnicami s drôtenou výplňou, 1000 x 600 mm, nosnosť 500 kg
kód: 110749
EAN: 4035694010253

299,00 € bez DPH
367,77 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
269,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 35
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
- výsuvné bočné steny - drôtená sieťovina 50 x 50 mm
Parametre
| ložná plocha d x š | 1110 x 550 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 33 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vnútorná dĺžka | 1000 mm |
| vnútorna šírka | 550 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1125 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| výška celkom | 1015 mm |
| výška plošiny | 280 mm |





