Zváraná šatňová skriňa 2 x 400 mm na podstavci s 2 úložnými boxmi, farba sivá RAL7035


Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu.
Dvere sú v svojej centrálnej časti vybavené výstuhou, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti vylomeniu. Rámček na štítok s velikosťou 80 × 35 mm. Dvere sú zavesené na vonkajšie pánty umožňujúce otvorenie o 180°.Štandardne sú na dverách vetracie žalúzie v spodnej a hornej časti. Jednobodové uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom, štandardne s dvoma kľúčmi.
Povrchová úprava práškovým lakom, v kombinácii svetlo šedý korpus RAL7035 a rôznofarebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Vnútorné vybavenie každej buňky – odkladacia polička, tyč na ramienka a 3 plastové posuvné háčiky.
Skrine sú na podstavci s úložnými boxmi -samostatná zváraná konštrukcia, na ktorú sa skriňa jednoducho postaví. Uzamykanie boxov bezpečnostným cylindrickým zámkom, štandardne s dvomi kľúčmi. Sedacia plocha je osadená šedou lamino doskou s hranou ABS. Výška 370 mm. Podstavec vo farbe šedej RAL 7035.
Šatníky sú vybavené medzistenou pre oddelenie čistého a špinavého prádla.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | na podstavci zo schránkami |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 2085 mm |












