Bezpečnostné skrinky na horľaviny 90 min., 1 zásuvka, v x š x h: 600x590x500 mm


Popis
Skríňka na bezpečné skladovanie horľavín, chemikálií a iných látok ohrozujúcich životné prostredie v blízkosti použitia napr. pod pracovným stolom
Oceľová stabilná konštrukcia s protipožiarnou izoláciou a plastovým povlakom – štandardne vo farbe svetlosivej RAL7035. V zadnej stene skrine prípojka na pripojenie odsávania vzduchu (vonkajší priemer 75 mm).
Pre lepší prístup k uloženým nádobám zhora sú nízke skrinky štandardne vybavené jednou alebo dvoma oddelenými výsuvnými záchytnými vaňami (podľa StawaR) na guľôčkových, tichých pojazdoch. Zásuvky je možné nechať otvorené v ľubovoľnej pozícii a sú vybavené samočinnou poistkou, ktorá ich uzavrie v prípade požiaru. Zatváranie cylindrickou zámkou.
Vybavený kolieskami (a soklovým panelom) pre ľahký pohyb a integrovanými brzdami na upevnenie skrinky na mieste.
- požiarna odolnosť 90 min. podľa normy EN 14470-1
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 113 kg |
| nosnosť zásuvky | 50 kg |
| počet zásuviek | 1 ks |
| objem policovej vane | 10 l |
| požiarna odolnosť | 90 min. |
| hĺbka | 500 mm |
| hĺbka zásuvky | 372 mm |
| svetlá výška | 460 mm |
| šírka | 590 mm |
| šírka zásuvky | 422 mm |
| výška | 630 mm |




