Bezpečnostná skriňa na kyseliny a lúhy, v x š x h: 1970x605x600 mm


Popis
- certifikát GS
- dvojplášťové vyhotovenie stien a dverí
Vnútorný korpus zo špeciálnych nekovových materiálov pokrytých melamínom s vysokou chemickou odolnosťou, vonkajší korpus z kvalitného oceľového plechu s epoxidovaným povrchom vo farbe svetlosivej RAL7035. Dodatočné umelohmotné tesnenie dverí zabraňuje unikaniu nebezpečných a agresívnych výparov do pracovných miestností. Skrine sú vybavené výsuvnými policami s nosnosťou 25 kg, každá s vyberateľnou záchytnou vaňou 430 × 475 mm s objemom 15 l z chemicky odolného polyetylénu. Dvere sú vybavené cylindrickou zámkou, kovové kovanie je umiestnené mimo úložného priestoru a tým chránené pred agresívnymi výparmi z uskladnených látok.
Vysoká, samostatne stojaca skriňa s dvoma hermeticky oddelenými úložnými priestormi, každý so samostatnými dverami a každý vybavený tromi výsuvnými policami. V jednej schránke môžu byť uchovávané kyseliny a v druhej lúhy. Skriňa je vybavená rektifikačnými skrutkami pre nastavenie do vodorovnej polohy. Vetracie otvory sú umiestnené v streche, vrátane nátrubku s pr. 75 mm na pripojenie odsávacieho ventilátora.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 137 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 25 kg |
| počet políc | 6 ks |
| záchytný objem | 15 l |
| hĺbka | 600 mm |
| šírka | 605 mm |
| vnútorná hĺbka | 565 mm |
| vnútorna šírka | 485 mm |
| vnútorna výška | 930 mm |
| výška | 1970 mm |






