Bezpečnostná skriňa na kyseliny a lúhy, príručná, v x š x h: 600x590x570 mm


Popis
- certifikát GS
- dvojplášťové vyhotovenie stien a dverí
Vnútorný korpus zo špeciálnych nekovových materiálov pokrytých melamínom s vysokou chemickou odolnosťou, vonkajší korpus z kvalitného oceľového plechu s epoxidovaným povrchom vo farbe svetlosivej RAL7035. Dodatočné umelohmotné tesnenie dverí zabraňuje unikaniu nebezpečných a agresívnych výparov do pracovných miestností. Skrine sú vybavené výsuvnými policami s nosnosťou 25 kg, každá s vyberateľnou záchytnou vaňou 430 × 475 mm s objemom 15 l z chemicky odolného polyetylénu. Dvere sú vybavené cylindrickou zámkou, kovové kovanie je umiestnené mimo úložného priestoru a tým chránené pred agresívnymi výparmi z uskladnených látok.
Príručná, nízka skrinka, ktorá je určená na umiestnenie napr. pod pracovným stolom, s dvoma výsuvnými policami. Vetracie otvory sú umiestnené v zadnej stene, vrátane nátrubku s pr. 50 mm na pripojenie odsávacieho ventilátora.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 36 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 25 kg |
| počet políc | 2 ks |
| záchytný objem | 15 l |
| hĺbka | 570 mm |
| šírka | 590 mm |
| vnútorná hĺbka | 550 mm |
| vnútorna šírka | 485 mm |
| vnútorna výška | 560 mm |
| výška | 600 mm |






