Vozík VARIOfit pro ťažké náklady - rám s podlahou, 2 čelné steny, 1600 x 800 mm, nosnosť 1200 kg
kód: 110621
EAN: 4035694004719

873,00 € bez DPH
1 073,79 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 64
Popis
- nosnosť 1200 kg
- obzvlášť stabilná oceľová konštrukcia
- mnohostranné použitie, nadstavby umožňujú zostaviť niekoľ variantov vozíkov
Veľmi robustný oceľový nosný rám, lakovaný práškovou modrou farbou RAL5010, ložná výška 305 mm. 4 rohové vrecká pre uchytenie klaníc alebo čelných a bočných stěn.
Dve pevné a dve otočné kladky s ochranou pre nohy a centrálnou brzdou EasySTOP ovládanou na bočnej a čelnej strane vozíka, na guľkových ložiskách, hliníkové ráfky, obruče z elastickej gumy.
- pojazdný ocelový rám s podlahou z bukovej preglejky tl. 30 mm a s dvoma čelnými stenami s držadlami, výška steny 800 mm
Parametre
| ložná plocha d x š | 1605 x 880 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1600 x 800 |
| hmotnosť | 77 kg |
| nosnosť | 1200 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1940 mm |
| vonkajšia šírka | 880 mm |
| výška plošiny | 305 mm |



