Stolový vozík VARIOfit zo záchytnou vaňou, 1000 x 600 mm, nosnosť 250 kg
kód: 110605
EAN: 4035694002524

255,00 € bez DPH
313,65 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 37
Popis
Na montážne a manipulačné práce, keď môže dôjsť k nežiaducemu výtoku olejov a pod.
- zváraná oceľová konštrukcia s nosnosťou 250 kg
- lakovaná práškovou modrou farbou RAL5010
- dve pevné a dve otočné kolesá pr. 125 mm s centrálnou brzdou EasySTOP a s ochranou nôh VARIOfit®, guličkové ložiská
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- s dvoma oceľovými vaničkami 995x595 mm, výška bočnej steny 25 mm
- ložné výšky: 210 / 845 mm
- světlá výška: 585 mm
- nosnosť hornej police: 80 kg
Parametre
| ložná plocha d x š | 995 x 595 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 37 kg |
| nosnosť | 80 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| dĺžka celkom | 1170 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka celkom | 610 mm |
| výška celkom | 845 mm |
Dokumenty
názov





