Montážny vozík VARIOfit, police – dve oceľové vaničky, 845x495 mm, nosnosť 400 kg
kód: 110601
EAN: 4035694002470

239,00 € bez DPH
293,97 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 36
Popis
- trubková konštrukcia a zváraná oceľové vaničky
- bočné steny vaničiek s výškou 40 mm
- lakovaná práškovou farbou
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 245 / 875 mm
- světlá výška: 585 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 845 x 495 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 36,5 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 985 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 910 mm |
Dokumenty
názov








