Manipulačný vozík skladový VARIOfit, držadlo s mrežou, 1200x700 mm, nosnosť 400 kg
kód: 110598
EAN: 4035694001541

216,00 € bez DPH
265,68 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 8
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 1200 x 700 mm |
| materiál bočných stien | oceľové rúrky |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 700 |
| hmotnosť | 33,5 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1300 mm |
| vonkajšia šírka | 700 mm |
| výška celkom | 1030 mm |
| výška plošiny | 300 mm |








