Manipulačný vozík skladový VARIOfit, držadlo s mrežou, 850x500 mm, nosnosť 400 kg
kód: 110596
EAN: 4035694001527

199,00 € bez DPH
244,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 8
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| materiál bočných stien | oceľové rúrky |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 25,5 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 950 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 990 mm |
| výška plošiny | 260 mm |








