Priemyselný dvojmotorový vysávač ATTIX 961-01, 2x1200W, nádoba o objemu 70 l


Popis
- 2 jednofázové motory 230V
- vyklápacia antikorová nádoba
- pre suché i mokré nečistoty
- lamelový filter s elektrickým oklepom Push & Clean
Veľmi výkonný stroj s možnosťou prevádzky s jedným alebo obidvomi motormi (pre maximálny sací výkon). Nerezová odpadová nádoba s objemom 70l je vyklápacia a zároveň vyberateľná.
Pre vysávanie kvapalín je vysávač vybavený plavákovým systémom s automatickým zastavením vysávania pri naplnení odpadovej nádoby. Pri suchom vysávaní odporúčame používať odpadové sáčky.
Filtrácia prachu triedy "M", účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET Nano s dlhou životnosťou s manuálnym elektrickým oklepom Push & Clean. Tento systém umožňuje oklepávať filter za chodu.
Štandardné príslušenstvo Ø 32 mm:
nasávacia hadica, 4 m
koleno a predlžovacia rúrka, 2-dielna, nehrdzavejúca oceľ
hubica štrbinová
podlahová hubica, 400 mm (s výmennými kefkami a manžetami)
filtračný lamelový filter PET
odpadové vrece fleece 1 ks
Parametre
| hlučnosť | 67 dB |
| hmotnosť | 30 kg |
| objem nádrže | 70 l |
| dĺžka kábla | 10 m |
| podtlak | 250 mBar |
| dĺžka | 580 mm |
| pracovná šírka | 400 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 970 mm |
| príkon | 3000 W |









