Priemyselný vysávač na zdraviu nebezpečné prachy ATTIX 965-0H SD XC , 2x1200W, nádoba o objemu 70 l


Popis
vhodný na vysávanie prachu triedy M a H
odnímateľná a pojazdná antikorová odpadová nádoba
2 indukčné, bezuhlíkové motory s dlhou životnosťou
Určený na vysávanie suchých, nehorľavých prachových látok, nehorľavých kvapalín, prachu z dreva a zdraviu škodlivých prachových substancií s koncentráciou MAK, karcinogénnych prachových látok a prachových látok s choroboplodnými zárodkami. Vysávač umožňuje zvlášť vysávanie bežného jemného prachu triedy M a zdraviu nebezpečného prachu triedy „H“. Zberná nádoba má dva vstupy na pripojenie nasávacej hadice. Pri bežnom vysávaní prachu triedy M používame horné pripojenie pri súčasne uzatvorenom dolnom. Pri vysávaní v triede „M“ je možné použitie odpadového vreca alebo vysávať bez vreca. Pre vysávanie prachov triedy H postupujeme obrátene a vždy je nutné použitie bezpečnostných odpadových vriec. Pri manipulácii s plným odpadovým vrecom odporúčame používanie manipulačných ochranných vakov.
Veľmi výkonný, dvojmotorový (bez uhlíkov) stroj s plynule nastaviteľným nasávacím výkonom. Je vybavený 70 l antikorovou spúšťacou nádobou, pojazdnou na samostatných kolieskach. Filtráciu zaručuje účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET Fleece s dlhou životnosťou s automatickým elektrickým oklepom.
Štandardné príslušenstvo
filtračný lamelový filter PET
filtračné odpadové vrece triedy H
manipulačný vak pre odpadové vrecia H
Parametre
| hlučnosť | 67 dB |
| hmotnosť | 45 kg |
| objem nádrže | 70 l |
| dĺžka kábla | 10 m |
| podtlak | 250 mBar |
| dĺžka | 615 mm |
| šírka | 690 mm |
| výška | 990 mm |
| príkon | 2400 W |





