Ľahký priemyselný vysávač ATTIX 30-11 PC, 1200W, nádoba o objemu 30 l


Popis
zberná nádoba 30 l
zásuvka na pripojenie el. náradia
na suché a mokré vysávanie
Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou, optimálnym nasávacím výkonom a vynikajúcou filtráciou. Teleso a odpadová nádoba z veľmi odolného plastu. S vysávačmi je možné vysávať ako suché, tak i mokré nečistoty, pre vysávanie kvapalín je vysávač vybavený plavákovým systémom s automatickým zastavením vysávania pri naplnení odpadovej nádoby. Filtráciu zaručuje účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET Fleece s dlhou životnosťou s manuálne riadeným elektrickým oklepom. Tento systém umožňuje oklepávať filter za chodu. Pri suchom vysávaní odporúčame používať odpadové vrecúška. Vysávač má vstavanú zásuvku 230 V/ 2,4 kW na pripojenie elektrického ručného náradia.
Štandardné príslušenstvo:
hadica pr. 32 mm, 3 m s kolenom
predlžovacie rúrky 2 × 500 mm, hliník
podlahová hubica, šírka 260 mm,
kefová hubica
hubica štrbinová
filtračný lamelový filter PET
odpadové vrece fleece 1 ks
Parametre
| hlučnosť | 62 dB |
| hmotnosť | 10 kg |
| objem nádrže | 30 l |
| prietok vzduchu | 62 l/s |
| dĺžka kábla | 7,5 m |
| podtlak | 250 mBar |
| dĺžka | 380 mm |
| pracovná šírka | 260 mm |
| šírka | 430 mm |
| výška | 550 mm |
| príkon | 1200 W |





