Portálový žeriav s elektrickým kladkostrojom, nosnosť 1000 kg, šírka 3000 mm, výška 3000 mm
kód: 110347
7 615,00 € bez DPH
9 366,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 100
Popis
Demontovateľná, stabilná konštrukcia z oceľových profilov na 4 otočných pojazdných kolieskach (polyuretánové obruče), z toho dve s brzdou. Dodávka v rozloženom stave.
Prevedenie: pojazdná nosná konštrukcia s elektrickým kladkostrojom LIFTKET (rýchlosť zdvihu 4/1 m/min.) a ručným pojazdom. Súčasťou dodávky je kompletná elektroinštalácia žeriava.
Parametre
| hmotnosť | 360 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| svetlá šírka | 3000 mm |
| svetlá výška | 3000 mm |
| šírka celkom | 3510 mm |
| šírka nosnej príruby | 91 mm |
| výška celkom | 3232 mm |
| výška zdvihu | 2430 mm |
Dokumenty
názov











