Portálový žeriav s ručným kladkostrojom, nosnosť 1000 kg, šírka 4000 mm, výška 3000 mm
kód: 110341
6 714,00 € bez DPH
8 258,22 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 100
Popis
Demontovateľná, stabilná konštrukcia z oceľových profilov na 4 otočných pojazdných kolieskach (polyuretánové obruče), z toho dve s brzdou. Dodávka v rozloženom stave.
Prevedenie: pojazdná nosná konštrukcia s ručným kladkostrojom YALE a ručným pojazdom.
Parametre
| hmotnosť | 398 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| svetlá šírka | 4000 mm |
| svetlá výška | 3000 mm |
| šírka celkom | 4510 mm |
| šírka nosnej príruby | 100 mm |
| výška celkom | 3252 mm |
| výška zdvihu | 2728 mm |













