Portálový žeriav s ručným kladkostrojom, nosnosť 500 kg, šírka 3000 mm, výška 3000 mm
kód: 110336
4 702,00 € bez DPH
5 783,46 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 100
Popis
Demontovateľná, stabilná konštrukcia z oceľových profilov na 4 otočných pojazdných kolieskach (polyuretánové obruče), z toho dve s brzdou. Dodávka v rozloženom stave.
Prevedenie: pojazdná nosná konštrukcia s ručným kladkostrojom YALE a ručným pojazdom.
Parametre
| hmotnosť | 270 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| svetlá šírka | 3000 mm |
| svetlá výška | 3000 mm |
| šírka celkom | 3445 mm |
| šírka nosnej príruby | 82 mm |
| výška celkom | 3212 mm |
| výška zdvihu | 2755 mm |













