Množstevná zľava
Viacúčelová nádoba, štvorhraná, objem 140 l, plastová (HDPE)
kód: 110269
108,00 € bez DPH
132,84 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
97,20 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 14 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 190
Popis
- vhodné na potraviny
- robustné obdĺžnikové nádoby veľkosti půlpalety zo zosilneným dnom
- vyrobené z hygienicky neškodného polyetylénu HDPE
- teplotne odolného v rozmedzí -30° do +60°C
- hladké vnútorné steny umožňujú jednoduché čistenie a vyprázdňovanie
- farba matne biela
Parametre
| hmotnosť | 11,4 kg |
| nosnosť | 140 kg |
| stohovacia nosnosť | 500 kg |
| objem | 140 l |
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 600 mm |
| vnútorná dĺžka | 720 mm |
| vnútorna šírka | 515 mm |
| vnútorna výška | 400 mm |
| výška | 415 mm |









