Transportné koliesko, pevné, modrý polyuretán, priemer 400 mm, nosnosť 200 kg
kód: 110234
EAN: 4021885101183
117,00 € bez DPH
143,91 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- vidlice kolies sú vyrobené z oceľového pozinkovaného plechu
- pozinkovaná oceľová doštička lakovaná striebornou práškovou farbou s valčekovým ložiskom
- bandáže s pozdĺžnymi drážkami
Parametre
| materiál obruče | modrý polyuretán, mäkký |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 150 x 150 mm |
| rozteč dier | 125 x 125 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 200 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 400 mm |
| stavebná výška | 458 mm |
| šírka obruče | 100 mm |



