Transportné koliesko, pevné, modrý polyuretan, priemer 260 mm, nosnosť 160 kg
kód: 110231
EAN: 4021885107925
44,90 € bez DPH
55,23 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- vidlice kolies sú vyrobené z oceľového pozinkovaného plechu
- pozinkovaná oceľová doštička lakovaná striebornou práškovou farbou s valčekovým ložiskom
- bandáže s pozdĺžnymi drážkami
Parametre
| materiál obruče | modrý polyuretán, mäkký |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 230 x 125 mm |
| rozteč dier | 190 x 75 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 160 kg |
| priemer dier | 15 mm |
| priemer kolieska | 260 mm |
| stavebná výška | 295 mm |
| šírka obruče | 85 mm |



