Transportné koliesko, otočné s brzdou, disky z hliníku, obruče polyuetan, priemer 100 mm, nosnosť 280 kg
kód: 110218
EAN: 4021885082123
41,90 € bez DPH
51,54 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 117
Popis
- vidlice sú vyrobené z oceľového pozinkovaného plechu
- disky kolies sú z hliníku
- guľkové ložiská
- bandáže z liateho polyuretanu najvyššej kvality - tvrdosť 95+/-3 Shore A
- s dvojitou brzdou pojazdu a otáčenia, v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | polyuretan |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 105 x 85 mm |
| rozteč dier | 80 x 60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 280 kg |
| priemer dier | 8 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 137 mm |
| šírka obruče | 40 mm |



