Transportné koliesko, otočné, disky z hliníku, obruče čierny elastik, priemer 180 mm, nosnosť 300 kg
kód: 110196
EAN: 4021885096137
30,90 € bez DPH
38,01 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 117
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- disky kolies z hliníku
- guľkové ložiská
- obruče z čierneho elastiku s vysokou nosnosťou
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 105 x 80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 300 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 180 mm |
| stavebná výška | 239 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



