Transportné koliesko, pevné, disky z hliníku, obruče čierny elastik, priemer 125 mm, nosnosť 220 kg
kód: 110184
EAN: 4021885094164
26,30 € bez DPH
32,35 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 117
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- disky kolies z hliníku
- guľkové ložiská
- obruče z čierneho elastiku s vysokou nosnosťou
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 138 x 109 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 220 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 166 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



