Transportné koliesko, otočné, disky z hliníku, obruče čierny elastik, priemer 125 mm, nosnosť 150 kg
kód: 110183
EAN: 4021885096113
27,90 € bez DPH
34,32 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 117
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- disky kolies z hliníku
- guľkové ložiská
- obruče z čierneho elastiku s vysokou nosnosťou
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 115 x 85 mm |
| rozteč dier | 80x55/60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 150 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 155 mm |
| šírka obruče | 40 mm |



