Transportné koliesko, otočné s brzdou, koliesko z bieleho plastu, priemer 200 mm, nosnosť 1000 kg
kód: 110167
EAN: 4021885103972
57,70 € bez DPH
70,97 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice kolies sú vyrobené z oceľového pozinkovaného výlisku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
Otočné kolesá s dvojitou brzdou pojazdu a otáčania, v otočnej hlave je dvojradový guľkový veniec.
Parametre
| materiál obruče | bielý plast |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 104 x 78 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 1000 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| stavebná výška | 245 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



