Transportné koliesko, otočné, koliesko z bieleho plastu, priemer 200 mm, nosnosť 1000 kg
kód: 110161
EAN: 4021885103910
52,40 € bez DPH
64,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice kolies sú vyrobené z oceľového pozinkovaného výlisku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
V otočnej hlave je dvojradový guľkový veniec.
Parametre
| materiál obruče | bielý plast |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 104 x 78 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 1000 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| stavebná výška | 245 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



