Transportné koliesko, pevné, koliesko z bieleho plastu, priemer 125 mm, nosnosť 700 kg
kód: 110152
EAN: 4021885104009
36,50 € bez DPH
44,90 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice kolies sú vyrobené z oceľového pozinkovaného výlisku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
Parametre
| materiál obruče | bielý plast |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 104 x 78 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 700 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 178 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



