Transportné koliesko, otočné, modrý elastik, priemer 200 mm, nosnosť 350 kg
kód: 110144
EAN: 4021885065324
26,70 € bez DPH
32,84 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 115
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- lem z polyamidu s valčekovým ložiskom
- obruče z modrého, pružného a nešpiniaceho elastiku s vysokou nosnosťou
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 350 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| stavebná výška | 235 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



