Transportné koliesko, pevné, modrý elastik, priemer 100 mm, nosnosť 200 kg
kód: 110134
EAN: 4021885110901
9,91 € bez DPH
12,19 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 115
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- lem z polyamidu s valčekovým ložiskom
- obruče z modrého, pružného a nešpiniaceho elastiku s vysokou nosnosťou
- vrátane protivláknových krytov
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 106 x 85 mm |
| rozteč dier | 80 x 60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 200 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 132 mm |
| šírka obruče | 32 mm |



