Prístrojové koliesko, otočné s brzdou, vidlice z antikora, priemer 75 mm s chrbátovým otvorom, nosnosť 60 kg
kód: 110120
EAN: 4021885108397
25,00 € bez DPH
30,75 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 113
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z antikora
- stred kolesa z polyetylénu s klzným ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s chrbátovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
- s dvojitou brzdou pojazdu a natáčania
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 60 kg |
| priemer dier | 12 mm |
| priemer kolieska | 75 mm |
| stavebná výška | 101 mm |
| šírka obruče | 24 mm |
| vyosenie | 25 mm |



