Prístrojové koliesko, otočné, vidlice z antikora, priemer 125 mm s chrbátovým otvorom, nosnosť 70 kg
kód: 110118
EAN: 4021885034535
19,00 € bez DPH
23,37 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 113
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z antikora
- stred kolesa z polyetylénu s klzným ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s chrbátovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 70 kg |
| priemer dier | 12,5 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 156 mm |
| šírka obruče | 28 mm |
| vyosenie | 35 mm |



