Prístrojové koliesko, otočné s brzdou, vidlice z antikora, priemer 100 mm s doštičkou, nosnosť 60 kg
kód: 110113
EAN: 4021885034252
31,00 € bez DPH
38,13 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 113
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z antikora
- stred kolesa z polyetylénu s klzným ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
- s dvojitou brzdou pojazdu a natáčania, v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 76 x 70 mm |
| rozteč dier | 60 x 50 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 60 kg |
| priemer dier | 8,3 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 136 mm |
| šírka obruče | 28 mm |



