Prístrojové koliesko, pevné, vidlice z antikora, priemer 75 mm s doštičkou, nosnosť 60 kg
kód: 110104
EAN: 4021885108441
18,00 € bez DPH
22,14 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 113
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z antikora
- stred kolesa z polyetylénu s klzným ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 60 x 60 mm |
| rozteč dier | 45 x 45 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 60 kg |
| priemer dier | 6,5 mm |
| priemer kolieska | 75 mm |
| stavebná výška | 101 mm |
| šírka obruče | 24 mm |



