Prístrojové koliesko, pevné, vidlice z antikora, priemer 50 mm s doštičkou, nosnosť 40 kg
kód: 110103
EAN: 4021885108410
9,61 € bez DPH
11,82 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 113
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z antikora
- stred kolesa z polyetylénu s klzným ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 60 x 60 mm |
| rozteč dier | 45 x 45 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 40 kg |
| priemer dier | 6,5 mm |
| priemer kolieska | 50 mm |
| stavebná výška | 70 mm |
| šírka obruče | 18 mm |



