Množstevná zľava
Záchytná vaňa zo sklolaminátu, s pozinkovaným roštom, objem 140 l, 1200x800 mm, sivá
kód: 110043
EAN: 4052886328750

307,00 € bez DPH
377,61 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
276,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 229
Popis
Z plastu zosilneného sklenými vláknami. Materiál je vynikajúcou kombináciou predností kovov a plastov.
- nekoroduje
- vysoko rezistentný voči väčšine chemických látok
- vysoký bod vzplanutia – je možné použiť na horľaviny s bodom vzplanutia > 55 °C
Záchytné vane z laminátu sú univerzálne použiteľné vo výrobe, vo všetkých odvetviach priemyslu, vhodné na bezpečné skladovanie látok ohrozujúcich životné prostredie, napr. oleje, luhy, kyseliny, emulzie, čistiace prostriedky do hodnoty pH 8 atď.
Nízka konštrukčná výška uľahčuje manipuláciu i skladovanie. Vaňu je možné postaviť priamo na podlahu, materiál je absolútne odolný voči korózii.
Konštrukcia je bez spojov (zvarov), preto nie je nutná priebežná kontrola tesnosti vane.
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| materiál | laminát |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| nosnosť | 250 kg |
| záchytný objem | 140 l |
| dĺžka celkom | 1200 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| výška celkom | 190 mm |








